İSTANBUL 00 00 000 00 00

Mecidiyeköy masöz ile masajın rahatlama ve rehabilitasyon açısından iyi geldiğini biliyoruz. Masaj bel ve boyun fıtığına iyi gelmez demek çok yanlış olur. Masajı tabi ki bir sihirli değnek olarak göremeyiz. Masaj ameliyat sonrası uygulanan akut evresidir. Ancak profesyoneller tarafından yapılırsa etkisini görebilirsiniz. Günlük hayatımızda da düzenli aralıklarla yaptırdığımız masajın bel ve boyun ağrılarını hafiflettiği ve sizi rahatlattığını söyleyebiliriz.

Mecidiyeköy Masöz Bayan Terapistler

Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus masaj yaptıracağınız kişiye mutlaka sertifikasını sormalı ve görmeden tedavi olmamalısınız. Ticari amaç ile açılan masaj salonlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki masaj sadece keyfi açıdan yaptırılmaz. Tedavi amacıyla yapılan masajlarda masaj yapılan bölgeye zarar vermemek için dikkat edilmesi gerekir. Bir nevi masaj, koruyucu tıbbi bir tedavi çeşididir.

Uygun ortamın sağlanması için ışık tonu, müzik seçimi ve hoş kokular tercih edilebilir. Masaj odasının ısısı çok soğuk ya da çok sıcak olmamalıdır. Masaj odasında mutlaka duş ve havalandırmalar bulunmalıdır. Sizler de Mecidiyeköy masaj salonlarımıza masözlerimizden bu güzel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Masöz Mecidiyeköy profillerini ziyaret edebilir,  kolayca randevu talep edebilirisiniz.

Mecidiyeköy masöz Yazıları