İSTANBUL 00 00 000 00 00


Tüm masözleri görmek için tıkla

Ataşehir masöz bayanlar tarafından sırt bölgesindeki ağrının merkez noktası tespit edilir. Ardından hedef bölgeye ovalama, yoğurma, yuvarlama, bastırma gibi teknikler uygulanır. Bu teknikler uygulanırken kasların gevşemesine yardımcı olacak aromatik masaj yağları kullanılır. Seans sona erdiğinde ilk olumlu etkileri vücutta tespit edebilmek mümkündür. Eğer seanslar düzenli hale getirilirse, kişinin terapiden alacağı verim daha yüksek olacaktır.

Masaj Yaptırmanın Mental Faydaları

Bazı zamanlarda zihnimizin fazlasıyla dolduğunu ve mental bir rahatlamaya ihtiyacımız olduğunu hissederiz. Yorucu iş temposu, sosyal yaşamda karşılaşılan problemler derken kendimizi birden depresif ruh hali içinde bulduğumuz olur. Stres, depresyon gibi olumsuzluklar mental sağlığı bozarken, bedenimiz de bu durumdan payını alır. Doğru bir masaj terapisi ile zihninizi tamamen berraklaştırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Masöz Ataşehir işletmesi olarak masaj seanslarımızda en kaliteli hizmetin verilmesini sağlıyoruz. Masöz bayan ekibimiz tarafından yapılan terapilerde egzotik kokulara sahip tütsüler yakılırken, doğal özlerden oluşan masaj yağları kullanılıyor. Yağların özleri cilt hücrelerinizin yenilenmesini sağlıyor. Ayrıca saldıkları özel kokular sayesinde kişiye mutlak bir rahatlama imkânı tanıyor. Bedeninizi iyileştirirken aynı zamanda mental sağlığınızı geri kazanma fırsatı yakalayacaksınız

Güzel bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir